Smíchov je místem s mimořádně bohatou historií

Praha je pro mladé páry, které chtějí brzy založit rodinu, jasnou jedničkou. Má totiž vynikající vyhlídky, nabízí příležitosti pro kariéru a komplexní občanskou vybavenost. Proč si potom neprohlédnout právě Klamovku, tedy součást pražského čísla 5?

Když se řekne Smíchov, jistě se vám z hodin dějepisu vybaví šlechtická dynastie Clam-Gallasů. Pokud máte rádi zeleň, ve které můžete odpočívat po náročném dnu v zaměstnání, tuto lokalitu si brzy oblíbíte. Zdejší park v anglickém stylu je totiž památkou na slavnou rodinu. Do srdce Prahy to přitom odtud bude opravdu blízko.

Investice do nemovitostí je dlouhodobá

Kdy vlastně začít? Možná právě teď, protože pokud uděláte první krok v investici do nemovitostí, jistě tušíte, že zhodnocení přijde až v další generaci. Jinak řečeno, bude to vlastně dlouhá procházka, na jejímž konci bude sladké ovoce úspěchu pro vaše děti. Vilapark Klamovka je místo se zajímavou duší, která má ještě hodně před sebou.

Chcete být blízko městské zeleni, a přitom v dobré vzdálenosti od klíčových pražských lokalit? Vše, co je důležité pro každodenní život, najdete v docházkové vzdálenosti od bytu. Jinak řečeno, nebudete muset za prací nebo zábavou cestovat nijak daleko. A jaké bytové jednotky jsou vlastně ještě k mání?


Předzahrádka nabídne prostor pro fantazii

U vybraných bytových jednotek je k dispozici předzahrádka, kde můžete pěstovat růže, levandule nebo jiné okrasné rostliny. Na výběr je také mezi balkonem, lodžií nebo prostornou terasou, kde si můžete pravidelně vypít svůj odpolední šálek kávy. Nízkopodlažní zástavba také nabídne pevnější spojení s přírodou. Mimochodem, poblíž najdete například přírodní památku Skalka.

Nabízí se například 1+kk s výměrou necelých 39 metrů čtverečních, což může být zajímavá volba pro mladé páry. Nechybí ani 4+kk, kde je připraveno prakticky 115 metrů čtverečních životního prostoru.

Publikováno: 19. 12. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Adéla Tichářová