Skutečně odborná pokládka podlah

Naše společnost se věnuje odborné pokládce podlahových krytin a jejich následné údržbě. Díky mnohaletému působení na trhu a stovkám realizovaných zakázek máme otestovány kvalitní výrobce podlah a klientům vždy dodáváme pouze takovou podlahovou krytinu, kterou máme osobně vyzkoušenou. Samozřejmě jsme schopni položit také podlahovou krytinu klientem dodanou. Zakázky realizujeme v Praze a okolí do 40 km, naši odborní podlaháři jsou k dispozici pro domácnosti i komerční prostory.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultaci na místě realizace zakázky nabízíme zdarma stejně jako zaměření prostor a položkovou kalkulaci prací. Kromě odborné pokládky podlah naše podlahářství samozřejmě poskytuje také službu vyrovnání podkladu před pokládkou a případný odvoz s ekologickou likvidací původní podlahové krytiny.

Plovoucí podlaha pro vaše místo

Plovoucí podlaha je v rodině podlahových systémů celkem novým členem. Zcela zaslouženě si přitom vydobyla vysokou oblibu. Plovoucí podlahy poskytují velice širokou škálu vzorů, tvarů i typů. Mezi favority patří hlavně vzory zdařile imitující různá dřeva, ale zdaleka se neomezují jen na nápodobu přírodního materiálu. Je možné zvolit i výrazně barevné vzory nebo kombinaci několika barevných variant.

Ať laminát nebo vinyl...

Při volbě kteréhokoli z těchto materiálů získáte vysoce trvanlivou podlahu, která bude dlouhá léta zdobit váš dům, byt či kancelář. To je ovšem podmíněnou v první řadě kvalitně provedenou pokládkou i materiálem. A tu Vám zaručí pouze profesionální firma. I když je pokládka plovoucích podlah poměrně snadná, dá se při ní narazit na mnohá úskalí. Jenom odborník vždy zvládne položit plovoucí podlahu tak, aby byl její povrch dokonale rovný a aby nedocházelo k jejímu předčasnému opotřebení. Dostatek zkušeností a profesionální vybavení jsou nezbytným předpokladem pro zhotovení maximálně kvalitní plovoucí podlahy.

Vhodnost povrchu

Samotná pokládka plovoucí podlahy je totiž pouze závěrečnou fází prací. Před ní se koná posouzení povrchu a případné úpravy. Laik obvykle nedokáže správně odhadnout míru vlhkosti a konzistentnosti povrchu. Málokterá podlaha je navíc zcela rovná, často je podkladový povrch nutné ještě upravit stěrkou. Pokud tedy plánujete realizovat pokládku plovoucí podlahy svépomocí, dobře zvažte, zda se přece jen nevyplatí zadat práci specializované firmě. Podceníte-li totiž přípravu podloží a pustíte se do práce sami, nedosáhnete dokonalého výsledku a podlaha se bude mnohem rychleji opotřebovávat. Naše firma vám ušetří práci, čas i stres a vy se budete jen těšit z nádherné nové podlahy.

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o konkrétní konzultaci se na nás neváhejte obrátit na telefonu +420 732 653 601, mailové adrese info@podlahygroup.cz nebo skrze kontaktní formulář na webu.

Publikováno: 15. 11. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Ivana Vlčková