Kožené sedací soupravy se není třeba obávat

Možná někdo namítne, že kožené sedací soupravy nejsou do rodiny s dětmi vůbec vhodné. To ovšem musím dementovat, jelikož tomu tak absolutně vůbec není. V naší domácnosti se nachází nejen děti, nýbrž také kočky, které jak je známo, poškrábou vše, co jim jen přijde pod tlapky. Ty naše si naštěstí vůbec nedovolí obývat s námi sedací soupravu a raději si lebedí na svém kočičím stromě. O dětech se to ovšem říci nedá. Ač nemají drápky, mají dostatek užitečných hraček, se kterými si na pohovce často a rádi hrají. A ač mám na pohovce deky a kožešiny, čas od času se malé nehodě nevyhneme. V každém případě se dá vše ihned vyřešit a možná i lépe, než by tomu bylo u čalouněné sedací soupravy. Já za sebe tak mohu koženou sedací soupravu jedině doporučit.

Sedací soupravy lze zhotovit na míru

Pokud se potýkáte se špatně zkonstruovaným pokojem, jako to máme právě my a nevíte, jako do svého obývacího pokoje nasoukat prostornou sedací soupravu, která se vám líbí, nezoufejte. V dnešní době totiž lze velmi snadno sedací soupravy zhotovit přímo na míru. To znamená, že si zvolíte nejen ten správný rozměr, nýbrž také barvu sedací soupravy a také další parametry, mezi které v našem případě patřila zejména možnost sedací soupravu polohovat tak, jak se nám zrovna zlíbí. Manželovo přání tak bylo vyslyšeno a má konečně sedačku, o které se mu vždy jen snilo.

Rozkládací pohovky miluje celá rodina

Rádi trávíme čas pospolu. Tedy všichni členové rodiny. Pořádáme například víkendové pyžamové párty či filmové večery, kdy se všichni rozhodneme dívat na oblíbený film z pohodlí naší pohovky. Čas od času ovšem u filmu či akce někdo z nás usne, a tak se hodí, když je možnost rozkládací pohovky po ruce. Mimo jiné někdy k nám domů zavítá také návštěva, která se u nás posléze rozhodne přespat, a to teprve se nám hodí tato úžasná věc, jakou je právě rozkládací pohovka.

Publikováno: 04. 02. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Ivana Vlčková