Kvalitní nábytek na míru vyroben v česku

Ať už se chystáte stavit dům či rekonstruujete stávající obydlí, v každém případě budete jistě hledat a zvažovat různé varianty pořízení nábytku. Pokud jste doposud žili v pronájmu, jistě nám dáte za pravdu, že ve vlastním bydlení byste rádi investovali do kvalitní kuchyně a zařídili si interiér na míru. To vše však za předpokladu, že bude nábytek kvalitní a bude sloužit desítky let. Firma GABON byla založena roku 1992, od té doby uspokojila již více než 10 000 klientů na tuzemském i zahraničním trhu. Co vše nabízí?

Kuchyně na míru

Nezáleží na tom, zda je vaše kuchyň velká nebo malá, rozměrově typická či atypická. Kuchyně GABON má jediný cíl a tím je uspokojit požadavky a potřeby každého zákazníka, který se na nás s důvěrou obrátí. Vaši kuchyň změříme, vyposlechneme si vaši představu a v případě zájmu rádi doporučíme prvky a řešení, prověřené zkušenostmi a dlouhodobým působením na trhu. Rozsáhlá nabídka poskytne bohatý výběr z dodávaných materiálů a kování, nábytkových prvků a kuchyňských spotřebičů. K objednávce vám bude zdarma vytvořen 3D návrh kuchyně, abyste měli co nejpřesnější představu toho, jak bude vypadat výsledek. A nejen toho.

Obývací a dětské pokoje, ložnice, předsíně a další

Vzhledem k oblíbenosti kuchyní GABON jsme postupem času rozšířili naši výrobu a začali se zaměřovat také na další nábytek na míru, pomocí kterého dokážete využít maximum dostupného místa a také podpoříte jednotný vzhled vašeho domova. Na přání zákazníka jsme schopni navrhnout a vyrobit obývací stěny, nábytek do dětských pokojů či ložnic. Kromě obytných prostor jsme připraveni nabídnout také nábytek do pracovny, kanceláří, čekáren, laboratoří či obchodů. Dále jsme schopni zajistit pokládku podlahy, malířské a natěračské práce, montáž, demontáž či ekologická likvidace stávajícího vybavení.

Publikováno: 20. 06. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Ivana Vlčková