Vícedílné obrazy jako nedílná součást moderního příbytku

Mít moderní domácnost - po tom touží nejeden člověk. V současné době se moderní domácnost skládá zejména z jednotlivých bytových doplňků, které vkusně naaranžujeme do polic a na okenní parapety. Jenže do skupiny bytových doplňků spadají také obrazy, které vkusně vyplní každé volné místo na zdi. Největším oříškem vždy bývá to, jak zaplníme volný prostor na pohovkou, nad televizí nebo případně nad čelem postele. Odpovědí jsou vícedílné obrazy, které na rozdíl od klasických obrazů jsou nadčasové. Už jste slyšeli o vícedílných obrazech? Jedná se o obrazy, které se skládají z několika dílů a jsou dnes obrovským hitem na trhu. Dnes je zakoupíte v mnoha nádherných motivech, nad kterými až zrak přechází. Vyberte si i vy vícedílný obraz, který zaplní jakékoli prázdné místo na zdi. Je libo obraz čtyřdílný nebo raději upřednostníte pětidílný obraz na stěnu? Pro milovníky velkých obrazů jsou v nabídce e-shop topobrazy.cz i obrazy sedmidílné. Výhodou vícedílných obrazů je to, že si jednotlivé části můžete na zeď zavěsit v jakémkoli rozestupu a v jakémkoli pořadí. Dáte volnost své fantazii nebo se budete držet základního uskupení?

Jaké motivy jsou nejatraktivnější?

Jak již bylo zmíněno, vícedílné obrazy na zeď jsou dnes hit ve světě bydlení. Vyplňují prázdné místo nad pohovkou v obývacím pokoji, utkají se také s prázdným místem nad postelí nebo nad komodou v ložnici. Jenže jaké motivy si zvolit? Vícedílné obrazy na plátně jsou nositeli tolika různých motivů, z nichž je opravdu těžké vybrat si jeden jediný. Mezi nejatraktivnější motivy patří rozhodně motivy krajiny. Obrazy měst jsou také oblíbené, stejně jako obrazy zvířat. Mezi obrazy, které vám nedají v noci spát, se řadí abstraktní obrazy.

Když chcete, aby byly obrazy originální

Toužíte po originálním obrazu, který je něčím zvláštní? Na první pohled rozhodně zaujmou skleněné obrazy nebo případně 3D obrazy na zeď, které nespadají do skupiny “obyčejných obrazů”. Pokud chcete obraz, který doma mít nikdo jiný nebude, vytvořte si takzvaný foto obraz, který zachytí jistý okamžik na celou dlouhou věčnost.

Publikováno: 30. 11. 2018

Kategorie: Interiér

Autor: Ivana Vlčková