Dveře s bezpečnostním kováním od spolehlivého dodavatele

Pokud vybíráte nové vstupní dveře do svého domu nebo bytu, mělo by vás zajímat několik důležitých aspektů. Těmi jsou kvalita používaného materiálu, potřeba údržby a její náročnost, životnost, vzhled a v neposlední řadě také bezpečnost, protože kde jinde byste se měli cítit v bezpečí než doma. Spolehlivý dodavatel Okna JIS, který působí na trhu již po dlouhá léta, dodává dveře z plastu, dřeva i hliníku. Na každé z nich je možné použít kování, které zajistí maximální možnou bezpečnost.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost dveří je možné řešit přídavnými zámky, avšak také bezpečnostním kováním na dveře s vícebodovými uzávěry, které jsou ovládány klíčem. Tento, na používání velmi jednoduchý a praktický systém kování, je využíván pro dveře JIS. Otočné háky zabraňují vzájemnému odtlačení rámu od křídla dveří a dvě odpružené střelky Softlock napomáhají předcházet vloupání. Kromě vypáčení dveří plní toto kování také ochranu proti prohnutí.


Výběr z více materiálů pro výrobu dveří

Okna JIS nabízí tři velmi oblíbené materiály, ze kterých jsou dveře vyráběny a poptávány nejčastěji. Prvním materiálem je plast. Plastové dveře jsou oblíbené pro svou kvalitu, dostupnou cenu a také pro malou potřebu údržby, která je navíc rychlá. Plastové dveře stačí čas od času očistit od prachu a dalších nečistot vlhkým hadříkem a je hotovo. Dále jsou velmi oblíbené dřevěné dveře, které jsou v případě dodavatele Okna JIS vyráběny z vysoce kvalitních dřevin, které jsou navíc napuštěny impregnací pro podporu jejich pevnosti a stálosti. Třetím oblíbeným materiálem pro výrobu dveří je hliník. Tento materiál je velmi pevný a dveře jsou téměř nezničitelné. Pro povahu materiálu jsou často využívány nejen jako vstupní dveře do rodinných domů, ale také do paneláků, administrativních nebo průmyslových budov.

Vyberte si z bohaté nabídky Okna JIS. V případě nejasností neváhejte a obraťte se s prosbou o radu na profesionály v oboru.

Publikováno: 01. 05. 2023

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adéla Tichářová