Koupelnový nábytek za nízkou cenu a ve špičkové kvalitě

Dokončujete koupelnu anebo prostě jen zvažujete změnu koupelnového nábytku, ale chcete si pořídit něco hodně kvalitního ale za nízkou cenu? V tom případě Vám určitě doporučujeme koupelnový nábytek od české firmy Dřevojas. Nákup tohoto nábytku má hodně výhod a samostatná kvalita je srovnatelná s výrobou od truhláře.

Project Benefit

Project Benefit je název nové série koupelnových nábytků, která je dostupná v dobré osvědčené klasice, kterou je bílá barva v lesklém provedení. Tento odstín se hodí ke všem obkladům a dobře se udržuje v čistotě. Skříňky jsou dodávány ve dvou nejběžnějších rozměrech a to 60 a 70 cm. Součástí skříněk je keramické umyvadlo Q, které disponuje přepadem a otvorem pro stojánkovou baterii. U keramického umyvadla oceníte zejména snadnou a rychlou údržbu a případné použití čisticích přípravků s abrazivními částicemi, které povrch keramiky žádným způsobem nepoškodí.

Další výhody

Dalšími výhody koupelnového nábytku Project benefit je záruka 5 let. Tuto záruku si může dovolit výrobce poskytnout z toho důvodu, že se jedná opravdu o velmi kvalitní zpracování nábytku s použitím kvalitních komponentů apod. Nábytek vám poskytne velký úložný prostor pro uschování například kosmetických přípravků, toaletních potřeb apod. Samozřejmostí je tlumené dovírání u zásuvek a dodání skříňky ve smontovaném stavu. Tyto skříňky jsou určeny pro závěsnou instalaci. Příslušenství K nábytku můžete ve stejném designu navíc zakoupit například i vysokou skříň, zrcadlovou galerku, nízkou skříň aj.

Publikováno: 28. 04. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Ivana Vlčková