Plachtové haly do města i každého terénu

Existuje zažitý - a nesprávný názor - že nějakou plachtovou halu lze použít jen na pár dní někam na trh a za chvíli se stejně zkroutí a k ničemu není. Jenže díky postupu technologií každým dnem kupředu už tohle dávno není pravda. Plachtové haly se staly plnohodnotným řešením nejrůznějších projektů, veletrhů a dalších hromadných akcí, kde doslova zastřeší cokoli, na co si vzpomenete. Stejně tak už dávno nejde o stísněný prostor pro pár lidí. Konstrukce pojmou desítky lidí, ochrání před sněhem i deštěm a vydrží i dlouhé roky. Vysoké odolnosti je dosaženo perfektním vypnutím textilní plachty, což z látky dělá odolný štít proti každému nešvaru v okolí. Hala tak zaručí uvnitř klid a bezpečné zázemí pro prodej i vědeckou přednášku. Vypnutí se dosaženo precizní konstrukcí celého objektu, což činí haly Mobidock spolehlivým partnerem v každé situaci.

Odolná kostra a spolehlivost materiálu

Pokud se plachtová hala nachází v náročném terénu, jsou nároky na její konstrukci a pevnost samozřejmě mnohem vyšší než uprostřed městské zástavby. V případě potřeby vám naše společnost bez odkladu vyrobí a nainstaluje nové opláštění – v případě nehod, nenadálých událostí nebo čehokoli dalšího. V rámci haly lze přitom také kombinovat textilní opláštění a trapézové plechy – ty například na boky a textil jen na střechu haly. Všechny materiály, které jsou ke stavbě TOP plachtových hal použity, mají oboustranné lakování, atestaci B1 a DIN 4120 pro sníženou hořlavost. TOP haly mají RAL barevné provedení a gramáž použitého materiálu je 650 až 1050 g/m2.

Živé barvy pro každý záměr

Pokud je to potřeba, není upravit grafickou podobu opláštění plachtové haly podle vašich představ. Může to být logo společnosti, reliéf nebo cokoli jiného. Náš tým techniků vám grafiku buďto sám navrhne, nebo připraví a realizuje ručním či digitálním tiskem přímo vámi dodané podklady. Mobidock zastřešoval tímto způsobem například MS veslování v Rotterdamu, parkurové SP v Londýně. Výročí konce 1. Sv. války v Yper je jen další z příkladů našich úspěšných montáží.

Svižnost realizace pro více účelů

Jak jsme řekli na začátku, je omyl považovat zrovna plachtové haly jen za krátkodobé či jakýmkoli způsobem provizorní řešení. Dnes umí tyto konstrukce poskytnout zázemí jako hangár, pěstírna, krytý trhy, přehlídka, vnitřní montáž nebo jako dlouhodobý sklad zboží na paletách. Není tedy nutné ihned stavět pevnou budovu – plachtová hala poskytne stejné zázemí za zlomek ceny, námahy a času výstavby. Navíc je flexibilnější.

Řekněte svůj cíl, realizaci nechte na nás

Jakmile nám sdělíte, k čemu bude plachtová hala určena, dokážeme vám nabídnout adekvátní možnosti a technologické postupy. Dalším krokem je vytvoření komplexního návrhu včetně průběžného poradenství našeho týmu. Jsme vám v tomto ohledu kdykoli k dispozici. Výhodou haly je také snadná demontáž i možnost přesunu. Z praxe a zkušeností víme, že montáž haly na udaném místě obvykle zabere několik dní, maximálně týdnu, pokud se vyskytnou komplikace, a to včetně výroby potisku, pokud si ho zákazník přeje.

Ozvěte se a domluvte se přímo

Kontaktujte nás pro domluvu nebo jakékoli další dotazy či upřesnění formulářem na webu, telefonem +420 605 797 777 nebo mailovou adresou.

Publikováno: 18. 11. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Ivana Vlčková