Levně a spolehlivě jen se stěhování Praha

Stěhování může jednou či vícekrát za život potkat každého z nás a důvodů je více. Mezi šťastnější patří třeba nová práce, založení rodiny či jen nový vztah. Existují i smutnější jako úmrtí, rozchod či rozvod. Na každý pád je stresující i samotné stěhování. Ovšem tým stěhování Praha udělá všechno proto, aby byl pro Vás stresující co nejméně a všechno šlo co nejvíc hladce. Je potřeba si uvědomit, že nejste ve věci neaktivní osobou, ale že všechno se naopak bude kolem Vás dost točit.

Úvodní setkání

Každé hladké a plynulé stěhování začíná úvodní konzultací vás a našeho technika. Náš pracovník se seznámí s terénem, probere s vámi všechny potřebné věci a přirozeně zodpoví také vaše dotazy. V rámci této konzultace ho prosím upozorněte také na všechny možné komplikace nebo rizika, která mohou nastat. I okolnost možná banální na vaší straně může pro nás znamenat skutečnou obtíž. Na všechno se můžeme připravit, když o tom víme zavčasu, proto je ideální smluvit si tuto schůzku s dostatečným předstihem. Stejně tak zavčasu upozorněte prosím na náročnější břemena. Jedná se hlavně o věci velmi těžké, objemné, křehké, netypicky tvarované nebo jinak vyžadující od našich lidí specifický přístup. Mohou potřebovat také zvláštní techniku- navijáky, plošiny apod. Všechny potřebné nástroje máme samozřejmě k dispozici.

Kanceláře, haly, sklady, provozy i domy a byty

Stěhování Praha nemá problém se stěhováním uzavřených kanceláří i open space, s trezory, stroji, lisy a dalším vybavením. Jeho stěhování je přirozeně mnohem náročnější, takže o něm potřebujeme vědět co nejvíce předem. Jsme samozřejmě vybaveni plošinami, zvedáky a další technikou.

Jako v bavlnce s dobrým přístupem

Rádi vám poskytneme obalové materiály všeho druhu – folie, bublinkové folie, strečovky, výplně i vratné přepravky na drobnější věci. Naši pracovníci vám také poradí a pomohou se zabalením konkrétních kusů tak, aby při přesunu neutrpěly jakoukoli újmu. Před samotným stěhováním prosím zajistěte dostatek parkovacího prostoru – stěhovací vozy jsou obvykle větší, protože to usnadňuje manipulaci uvnitř prostoru. Může se to zdát jako zbytečnost, ale ve výsledku pronájem většího vozu stěhování Praha šetří náš čas a tím pádem i vaše peníze. Poprosíme také o uvolnění všech přístupových cest, aby nám nic nebránilo v hladkém přesunu věcí z bytu přímo do vozu a opět se naši pracovníci nemuseli ničím nikde zdržovat.

Kontaktujte nás

V případě potřeby osobní schůzky nebo jakýchkoli dotazů a upřesnění se na nás neváhejte obrátit nonstop na telefonu +420 723 123 100 nebo mailukancelar@stehovanilevnepraha.cz. Naši lidé jsou tu pro vás.

Publikováno: 13. 11. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková