Zajistěte si materiál na stavbu včas. Vyberte si spolehlivé stavebniny

Stavíte nebo rekonstruujete? V tom případě jistě víte, že zajištění veškerých náležitostí není vůbec nic jednoduchého. Rozhodně k tomu můžeme počítat také zajištění dodávek stavebního materiálu, které jsou pro každou stavbu nebo rekonstrukci samozřejmě nezbytné. Zejména v sezóně je to obrovský problém, protože stavební materiál vykoupí velké stavební firmy. Menší odběratelé potom často mají problém a paběrkují. Existuje však cesta, jak se tomu vyhnout.

Najděte si své spolehlivé stavebniny

Tou cestou je volba menších stavebnin ve vašem okolí, které nejsou tak zasaženy poptávkou od velkých stavebních firem. Ty nakupují zejména v celorepublikových řetězcích, kde má potom menší odběratel problém dostat se ke stavebnímu materiálu. Pokud ale zvolíte třeba známé stavebniny Praha HAMAX, dostanete se ke spolehlivým dodávkám stavebního materiálu a ještě můžete získat bonusy pro stálé zákazníky. Jako stálý zákazník lze získat slevu. Menší stavebniny zpravidla myslí na menší odběratele, a tak se i vy můžete dostat ke stavebnímu materiálu, který bude jinde třeba nedostatkový.

Široký sortiment

Při volbě spolehlivých stavebnin je dobré hledat také takového dodavatele stavebního materiálu, který má dostatečně široký sortiment. Rovněž menší stavebniny jsou schopny dnes zajistit široký sortiment materiálu, ať už se jedná o:
  • Stavební dřevo
  • Izolační materiály
  • Pracovní nářadí a pomůcky
Pokud kromě stavebního materiálu nabízejí stavebniny také pracovní nářadí a pomůcky, je pro vás nákup všeho, co souvisí se stavbou a stavebními pracemi mnohem jednodušší. Dostatečně široký sortiment znamená, že nemusíte hledat zboží na více místech. Je to úspora času a v konečném důsledku také úspora peněz.

Doprava jako neocenitelná služba

Určitě stojí za to myslet rovněž na dopravu. Ne každý materiál si totiž můžete odvézt sami, protože na to jednoduše nemáte odpovídající vozidlo. Také menší levné pražské stavebniny vám však jsou schopny zajistit dopravu zboží přímo na místo. Disponují totiž potřebnou technikou. Často lze dodat zboží už přímo v den objednání a zaplatit jej až na místě.

Publikováno: 20. 12. 2020

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Ivana Vlčková