Čištění domácnosti ozonem

Ozonování patří k modernímu a velmi účinného způsobu, jak vyčistit a dezinfikovat svou domácnost. Tento účinný typ čistění se hodí nejen, když vás trápí astma či alergie, ale pokaždé, jakmile máte dojem, že by to chtělo větší úklid. Jednou či dvakrát do roka v případě, že domácnost obývají domácí mazlíčci, ale i v okamžiku nastěhování se do nového bydlení, pro dobrý pocit z dokonale čistého domova.

Jak ozonování vaší domácnosti prospěje?

Díky čištění ozonem zbavíte domácnost i jiné prostory (restaurace, obchůdky apod.) zápachu z nábytku, zvířat, kouření, připálenin, zatuchliny, bakterií, virů či plísní i chemikálií. Přesně tyto věci mohou člověka ohrožovat na zdraví, ale pobývat v takových prostorách příliš nepřidá ani na pohodě a komfortu.

O co se jedná?

Dezinfekce ozonem probíhá na bázi přírodního čištění, při kterém se neutralizují nežádoucí pachy, které mohou ulpět jak v čalouněném nábytku, zdech, podlahách. Mimo zápachu jsou likvidovány i plísně, roztoči, viry a bakterie. Přáním každého člověka je žít v čistém prostředí, které nijak nenaruší harmonii.

Kdy a kde ozonování využít?

Čištění ozonem lze využít v mnoha situacích. Ať už se stěhujete a chcete po sobě přenechat důkladně vyčištěný byt či dům, případně se stěhujte do nového a původní majitelé chovali domácí mazlíčky a vy patříte k alergikům. Chlupy koček a psů včetně alergenů se mohou v takové nemovitosti držet ještě několik měsíců. Nicméně čas od času se doporučuje provést ozonování i v klasicky udržované/čisté domácnosti. Prach, roztoči, různé bakterie se vyskytují úplně všude. Tuto službu oceníte také v případě malých dětí, které většinu času tráví na podlaze. Vyskytla se u vás doma plíseň? Snažíte se ji likvidovat, ale příliš se vám to nedaří? Pak ji zlikvidujte chytře. Ať už ve své vlastní domácnosti, hotelovém pokoji, restauraci, čekárně, skladu a kdekoliv jinde.

Publikováno: 05. 06. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková