Krásné a klidné bydlení nemusí být jenom sen, byty na Vackově jsou toho důkazem

Poklidné bydlení je snem mnoha z nás, ty nejžádanější lokality v Praze jsou již dávno obsazené a nám nezbývá nic jiného než doufat, zda se někde uvolní alespoň malý byteček, ale za to v příjemném prostředí. Naštěstí je tu developerský projekt byty na Vackově, který nabízí přesně takové bydlení, o němž jste snili.

Kde se byty nachází?

Při výběru bytu hraje hlavní roli lokalita, která vysněnému bytu dodává punc dokonalosti. Byty na Vackově se nachází na Horním Žižkově. Jedná se o velmi klidnou pražskou lokalitu, která jako jedna z mála nabízí příjemné bydlení v rezidenční čtvrti. Ovšem lokalita také nabízí nově vznikající městské centrum, které pokryje veškerou občanskou vybavenost.

Kolik bytů Vackov nabízí?

Neobyčejné bydlení se nachází v pěti budovách, které nabízí neuvěřitelných 347 bytů k bydlení, dále jsou k dispozici ateliéry nebo také nebytové prostory. Tvůrci tohoto projektu samozřejmě mysleli i na to, aby byty v Praze na Žižkově své obyvatele bavily, takže nečekejte žádnou nudnou ulici se stejnolitými domy, tady hlavní roli hraje asymetrie, minimalismus a členitost.

Kdo dřív přijde, ten dřív bydlí

Jelikož je o nové bydlení v lokalitě Vackova velký zájem, zbývá už jen pár bytů k prodeji. A není se čemu divit, kdo by nechtěl bydlet poblíž kulturních památek nebo si vyjet po cyklostezce k Seifertové ulici?

Velké finále se blíží

Byty na prodej Praha 3 jsou rozděleny do kolaudačních úseků, kdy první budovy by měly být dokončeny v druhé polovině roku 2020 a další během roku 2021. Takže první majitelé bytů se mohou těšit z nového bydlení už v prvním pololetí roku 2021. Jak se vám projekt byty na Vackově zamlouvá? Možná vás potěší informace, že na projekt navazuje nový s názvem „Byty u parku“.

Publikováno: 26. 11. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Ivana Vlčková