K čemu mohou sloužit párty stany

Skládací párty stany mají široké pole použití. Skládací stany jsou mobilní a praktické. Jsou tedy vhodné na každou příležitost. Užijete je na výstavách a veletrzích, na různých trzích, promo akcích, zahradní párty nebo na zahradě. Skládací stan se prostě vždy hodí. Zahradní skládací stany jsou vhodné pro jakýkoliv typ akce a poskytují vhodné zastřešení. Jedinečné, efektivní a všestranné zahradní stany mohou být použity na zcela libovolném místě a v jakémkoliv okamžiku. Bez ohledu na to, jakou velikost si vyberete, skládací stany jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou i odolné proti dešti.

Párty stany na zahradu i na veletrhy

Zahradní stany se dají třeba i propojovat a tvořit větší plochy. Vytvoříte z nich i vhodný pavilon podle použití. Může to být stánek s občerstvením, pivní stánek, informační stánek nebo prodejní stánek. Váš párty stan můžete vybírat podle použití, velikosti i podle tvaru. Může to být čtverec i obdélník, tvar šestistranný i osmistranný. Zaujmout můžete i reklamou natištěnou na párty stan nebo si jej pořídit do firemních barev. Primárním zaměřením na veletrzích, trzích a promo akcích je vždy reklama. Díky tomu správnému potisku stanu jej můžete rázem proměnit ve výrazné reklamní médium. Kromě velikosti a možnosti potisku lze zvolit barvu materiálu i konstrukce. Skládací stan lze přizpůsobit vašemu přání.

Zahradní nábytek i polohovací lehátka

Jedinečná zahradní lehátka mohou být skládací, polohovací, mobilní na kolečkách, plastová, dřevěná i ratanová. Zkusit můžete i stohovatelná lehátka v různých barvách. Zahradní lehátka s hliníkovou konstrukcí jsou lehká. Mnoho nastavitelných lehátek lze pohodlně ovládat i přímo vleže. Jsou i taková, která disponují polohováním hydraulickým pístem. Některá mají výklopné nohy a dovolují různé způsoby nastavení. Pohodlný je i rám vypletený polyetylenovou matnou nití. Někdy se pod potahem skrývá i úložný prostor na polštáře, deku nebo knížku. Zahradní lehátka vypadají dokonale. Jak vybrat zahradní lehátko? Mrkněte se na stránky sami, určitě si vyberete.

Publikováno: 08. 06. 2018 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková