Jak vybavit luxusní ložnici

V ložnici trávíme až příliš mnoho času na to, abychom podceňovali její vizuální dojem. Naopak bychom měli věnovat dostatek pozornosti výběru zařízení a celkovému vzhledu. Chcete-li, aby i vaší ložnici zavládla atmosféra luxusu, řiďte se následujícími tipy.

Čistý vzhled

Luxusního vzhledu ložnice docílíme tím, že budeme klást důraz na vzdušnost celé místnosti. Zkuste zvolit kombinaci čisté bílé barvy a jiné barvy nebo luxusní tapety za čelem postele. U menších pokojů se nebojte do ložnice umístit velké zrcadlo, kterým celou ložnici opticky zvětšíte.

Dominanta ložnice – postel

Tak jako ráno dělá den, tak ložnici tvoří postel. Postel vybírejte s výrazným čelem, které může být čalouněné, nebo v kůži. Moderní jsou postele, na kterých je v přímo vidět matrace. Luxusní matrace Curem jsou na tento typ postele uzpůsobeny.

Originální doplňky a osvětlení

Do ložnice bezesporu patří i osvětlení a noční stolky. Noční stolky vybírejte tak, aby do celé ložnice zapadly. Osvětlení volte ambientní, nepřímé a v ideálním případě regulovatelné. Oblíbené je i podsvícení postele LED pásky. Toto osvětlení je ohleduplné k partnerovi, který ještě vstávat nemusí.

 

Přidat komentář