Atraktivní 3D závěsy s potiskem jsou originální variantou pro moderní domácnost

K vybavení našich domovů a získání potřebného soukromí neodmyslitelně patří závěsy, které nás dokáží skrýt před zvědavými zraky okolí. Někdo sice tenhle problém řeší žaluziemi, ale moderní závěsy mohou být daleko vzhlednějším dekorativním prvkem domova. Není závěs jako závěs. Na trhu se můžeme setkat s různými druhy závěsů, od těch vyloženě dekorativních, až po ty, které svou funkci plní znamenitě. Pokud jste ale stále z klasického sortimentu nevybrali, nabízí se tu i další možnosti. Jednou z nich jsou moderní 3D závěsy s potiskem. A o co, že se to vlastně jedná? V zásadě se jedná o vysoce kvalitní materiály, které jsou potištěny za použití vysoce kvalitního zpracování a té nejmodernější techniky. Vzory mohou být různé, od květinových a přírodních, až po motivy zvířat, aut či například motivy, které se budou hodit do dětských pokojů. Závěs může být potištěn buď celý, nebo jen jeho část.

3D závěsy vhodné na oživení každého pokoje

Pokud máte pocit, že váš domov je zapotřebí trochu oživit a projasnit, tak pro tento účel jsou 3D závěsy jasnou volbou. Závěsy nejsou průsvitné, a tím tak dokonale plní svoji primární funkci. Vašemu domovu dodají hlavně i na originalitě, vždyť se jen zamyslete, kolik z vašich známých je doma má? Navíc se stejné potisky závěsů dají sehnat i na dalších produktech, které celkově doladí celý interiér, jako jsou dekorační povlaky na polštáře a přehozy (případně i povlečení), díky čemuž vše snadno sladíte.

Designerém snadno a rychle

Jestli patříte mezi lidi, co by rádi měli krásné bydlení, ale nějak si s tím sami nevědí rady, jsou tyto závěsy spolu s polštáři či dekou ve stejném motivu dokonalým příkladem toho, že nemusíte být přímo bytovým designérem na to, abyste si zvládli jednoduše a rychle dekorovat domovy sami.

Publikováno: 21. 11. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Ivana Vlčková