Krycí plachta na bazén jen od Jaboru

Pokud pátráte po kvalitní krycí plachtě na bazén například právě pro ten váš atypický, tak jste tady na tom nejlepším místě. Tyto plachty jsou naší specialitou a klientům je dodáváme plně podle všech jejich požadavků. V rovině praktické výrazně přispívají pohodlí při užívání i údržbě bazénu. Chrání totiž jak vodu samotnou - před nečistotami, tak vaše domácí mazlíčky nebo členy rodiny - před pádem do bazénu. Precizní zpracování se netýká pouze samotného materiálu krycí plachty, ale samozřejmě i kotvících kolíků, napínacích gum, čepů či odtokových sít.

Prevence nečistot i úrazů

Pro zahradní bazén jakéhokoli tvaru a rozměrů existují už z podstaty jeho konstrukce dvě podstatná rizika. První, že se do vody dostane nečistota zvenku, kterou je pak třeba vybrat, většinou ručně, což nikoho nebaví. Druhým je skutečnost, že do nekrytého bazénu může spadnout a zranit se kdokoli, případně se nedostat ven. To druhé platí hlavně pro domácí zvířata, hlavně chlupáče. Kvalitní krycí plachta na bazén je prevencí obou rizik. Dovnitř se nedostane žádné smetí a naše plachty jsou dostatečně pevné, takže vydrží i nehody členů rodiny.

Vydrží dlouho a hodně

Naše společnost dodává krycí plachty na bazén přesně podle parametrů dodaných klientem. Všechny mají ovšem společný vynikající výrobní materiál - konkrétně vysokopevnostní PVC německé výroby. Tento materiál má gramáž mezi 500 až 650ti gramy na metr čtverečný. Spolu s profesionalitou celého provedení jde o záruku jak vynikající kvality a funkčnosti, tak i dlouhé životností samotné krycí plachty na bazén. Při běžném a správném použití se životnost pohybuje mezi 10 – 15ti lety v závislosti na konkrétním druhu.

Plachta v TOP kvalitě

Tento druh plachty má povrchové lakování, díky čemuž se plachta velmi snadno udržuje. Vždycky je taky vybavena odtokovým sítem na vodu. Kotvící gumy jsou jednotlivé a pro navléknutí na kolíky mají speciální úchyt. Použitý materiál má vynikající pevnost a možné zatížení až 70 kg/1m2. Celá plachta je vyhotovena dle zadání zákazníka a cena její výroby startuje na 400 Kč za metr čtverečný.

Pevná, v čistém provedení a s pohodlnou manipulací

Manipulovat s krycí plachtou v provedení TOP není problém a zvládne to bez jakýchkoli komplikací skutečně každý. Spojování se provádí použitím vysokofrekvenčního svařování - to činí výsledek dokonale odolným vůči vodě a taky esteticky přítažlivým. Plachta je díky tomu jednak vynikajícím nástrojem pro svou funkčnost, a pak také reprezentativním prvkem zahrady.

EKONOMIK a BASIC – druhé, ovšem stále učinné

Další modely krycích plachet na bazén od Jaboru jsou Ekonomik a Basic. Ani jeden z nich už nemá kotvící gumy jednotlivě, na místě je drží jedna obvodová. Na rozdíl od modelu TOP nemají odtokoví sítko, Ekonomik si však ještě zachoval povrchové lakování pro snadnou údržbu, stejně jako individuální tvar. Typ Basic se vyrábí pouze jako obdélník podle zadaných rozměrů. Mají stejnou maximální zátěž - 50 kg na 1m2, liší se však v ceně. Ekonomik startuje na 350ti Kč za 1m2, Basic na 250ti Kč za 1m2. Basic varianta je ideálním kompromisem pro klienty, co hledají adekvátní kvalitu za přijatelnou cenu.

Kontakt na naši firmu

V případě, že vás zaujal tento nebo jiný typ krycí plachty na bazén, ozvěte se nám bez váhání číslo +420 732 193 430, případně zavoláme my Vám. Další možností kontaktu je mailová adresa obchod@jabor.cz.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Ivana Vlčková