Zámečník, to není jen člověk na otevírání zatuchlých dveří. Dokáže toho mnohem více

Zabouchli jste si někdy dveře od bytu? Anebo se vám v bytě zavřely děti a nebyli jste schopni se k nim dostat? I takto adrenalinové scénáře přináší život. Naštěstí je tu řešení. Bydlíte-li v okolí Mladé Boleslavi, uložte si do telefonu kontakt na šikovného zámečníka, který vám poskytne svoje služby 24 hodin cenně, 7 dní v týdnu a nemusíte se obávat žádných nenadálých situací.

Scénáře jako z hororu

Zámečník je ale potřeba nejen pro vyřešení zabouchnutých dveří. Hodí se, i jestliže přijdete domů a přivítají vás dveře dokořán a vykradený byt. Právě v této situaci vás možná napadne, že byste do dveří měli nechat instalovat bezpečnostní vložku. V závislosti na tom, jakým způsobem zloděj vaše dveře otevřel, pak bude zřejmě potřeba zajistit také kompletní přestavbu zámkových systémů. S tím vším si poradí zámečnictví Mladá Boleslav. Dokonce vám pomůže eliminovat následky zapomnětlivosti vašich dětí. Už zase ztratily klíče? Pak bude zřejmě potřeba opět vyměnit vložku anebo rovnou celý zámek. Při té příležitosti můžete nechat provést servis celých dveří, abyste se ujistili, že je vše v pořádku a nehrozí vám vykradení. Servis dveří vám zámečník provede i v případě, že jste byli opatrní a nechali si domů nainstalovat bezpečnostní dveře nebo jste naopak šetřili a vaše vchodové dveře jsou z plastu.

Nejen zámky živ je zámečník

Šikovný zámečník ale nemá v portfoliu pouze otevírání zámků u zabouchnutých dveří, poradí si i s drobnými montážními pracemi, v případě potřeby dokáže fungovat také jako svářeč a specializuje se také na otevírání automobilů anebo trezorů. Nikdy nevíte, kdy se váš chytrý automobil sám zamkne a vy budete mít klíče uvnitř. Trezor sice nemá doma každý, ale co když náhodou zdědíte velkou sumu peněz po zazobaném příbuzném a ty budou uloženy v trezoru, k němuž nikdo nebude mít klíč?

Co byste měli chtít od zámečníka?

Jestliže vám mají služby zámečníka sloužit, měl by být schopen k vám dorazit v jakoukoliv denní či noční hodinu. Nonstop služby jsou předpokladem toho, že se na něj budete moci obrátit, kdykoliv se dostanete do úzkých. Přece jen čekat na studené chodbě do rána se před zabouchnutými dveřmi bytu nechce nikomu. Dále byste měli alespoň rámcově znát rozsah jeho služeb a přibližné ceny, se kterými musíte počítat. Také je dobré vědět, kde všude váš zámečník jezdí, abyste ho případně mohli doporučit svým známým.

Publikováno: 10. 08. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková