Praha je oblíbenou destinací nejen pro mladé absolventy

Máte krátce po studiích, rádi byste našli pracovní uplatnění, ale také pohodlné zázemí, do nějž byste se rádi každý večer vraceli. A proč ne právě v Praze? Pokud jde o možnosti, nabízí mnohem víc než jakékoliv jiné české město a beze ztráty kytičky snese i poměrně přísná západoevropská měřítka. Přináší toho opravdu hodně, supermarkety a další možnosti nákupu, ale i školy pro vaše děti. Centra pro volný čas nebo lékárny, zkrátka komplexní občanská vybavenost. Žižkov je také místem, kde tvořili mnozí čeští umělci a když se tu rozhlédnete, pochopíte, proč se toto malebné centrum stalo jejich múzou.

Moderní bydlení pro všechny generace

Nové byty Praha 3 symbolizují 21. století, dostanete v nich komfortní zázemí v lokalitě, které kyne velká budoucnost. Vybrat si můžete až pětipokojový byt, připravena je však i varianta 1+kk pro mladé páry. Čemu dáváte přednost? Postačí vám třicetimetrová výměra? Raději byste víc prostoru a vsadíte na 140 metrů čtverečních? Možnosti jsou zcela otevřené a nabízí se také lodžie, balkon nebo také předzahrádka, kde můžete uplatnit svou vášeň pro pěstitelství.

Žižkovské klima prospívá nejen umění, příjemné trávení volného času zaručí hned několik zelených parků, útulné kavárny a restaurace. To vše v pulzujícím srdci české metropole, které projde v příštích letech ještě další dílčí proměnou. A kam se vlastně vydat na víkendový výlet?

Školy, kultura, ale také odpočinek

Parky jako Parukářka nebo Židovské pece, sportoviště, ale také školy pro vaše děti. Bydlení na Žižkově má opravdu co nabídnout všem generacím. A to ať už máte raději přírodu nebo spíše dáváte přednost bohatému společenskému životu. Nechybí ani možnosti nákupu, tudíž platí, že nebude nutné přejíždět kvůli každodenním záležitostem do jiné pražské čtvrti. Žižkov totiž nabídne vše, co potřebujete!

Publikováno: 27. 06. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Ivana Vlčková