Jak na velké věci v malém bytě?

Máte malý byt a opravdu jste na štíru s volným místem? Bojíte si koupit nový pár bot nebo nový kabát, protože ho nemáte kde umístit? Sníte o novém nábytku, ale je bez šance, že by se vám hodil „do krámu“? Nejste v tom sami. V malometrážních bytech je všechno složitější, nikoliv však nemožné. V truhlářství Marek vědí, jak na to.

Mít byt jako ze škatulky, hezký, útulný a hlavně funkční. Ano, i v garsonce je to možné. Stačí mít jasnou představu nebo si domů pozvat odborníky. V pražském truhlářství Marek se specializují na výrobu nábytku na míru. Truhlářství Praha si zakládá na osobním přístupu a individuální péči o každého klienta. Odborníci na slovo vzatí vyhodnotí prostorové dispozice a možnosti vašeho bytu k přestavbě.

​Nábytek na míru se vyplatí

Zakázková výroba je jediným řešením, jak uspokojit požadavky zákazníka a implementovat je do praktického řešení. V truhlářství Marek vyrobí na míru veškerý nábytek do obývacího pokoje i ložnice, nevyjímaje vestavěné skříně. Tak vznikne ideální skladovací prostor, do něhož je možné umístit velké množství sezónních věcí.

V případě, že budete mít zájem i o novou kuchyň a chcete se vyvarovat sektoru, požádejte fachmany z truhlářství Marek o kuchyňskou linku na míru. Komplexní služby zahrnují 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu.


​Žádný zajíc v pytli!

Nekupujte zajíce v pytli a modelové případy si prohlédněte v ukázkových projektech v Horoměřicích, na Žižkově a ve Slivenci. Získáte jasnou představu, jak kvalitní a architektonicky zdařilé kousky můžete ve svém renovovaném domově mít. Oslovte s poptávkou truhlářství Marek a domluvte si nezávaznou schůzku i 3D animaci. Společnost Truhlářství Marek se v branži pohybuje od roku 1991. Má tedy nespočet zkušeností a referencí, které může na požádání doložit.

Publikováno: 01. 07. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Adéla Tichářová