Rezidenční projekty a logistika Rusňákovy DRFG

Skupina Davida Rusňáka díky perfektní distribuci a zodpovědnému přístupu neustále dokazuje, že určitě není žádné letadlo. Ustavičně proto připravuje nové a nové projekty, které posouvají hranice trhu s nemovitostmi. O jaké se jedná? 

Seznam projektů DRFG ve výstavbě

  • Rezidence Kunětická Hora – projekt, který se nese v současném trendu moderního bydlení. Zahrnuje výstavbu 18 rodinných domů v žádané lokalitě obce Dříteč mezi městy Pardubice a Hradec Králové.
  • Green Mladá Boleslav – v atraktivní dojezdové vzdálenosti automobilem do centra Prahy, v těsné blízkosti golfového areálu, vzniká nový bytový dům s privátní zahradou. Šest nadzemních podlaží nabídne přes 100 bytů různých velikostí. Každý prostor bude disponovat lodžií, terasou či předzahrádkou. 
  • Logistický areál Poznaň – „Ve spolupráci se společností Panattoni pracujeme na výstavbě nového a moderního logistického skladu nedaleko polského města Poznaň ve Velkopolském vojvodství na západě Polska,“ říká skupina DRFG.

Plánované projekty skupiny Davida Rusňáka

  • Smetanka Park Olomouc – víceúčelový areál představuje projekt v Olomouci nedaleko nádraží. Na celkové podlahové ploše 40 tisíc m² vznikne zhruba 450 až 500 nových bytů, školka, kavárny a mnoho dalších prvků občanské vybavenosti, včetně nového obchodního centra. 
  • Víceúčelový areál Tři Dvory – tento nový developerský projekt nabídne bydlení pro pestrý rodinný život v atraktivní lokalitě s dobrou dostupností do Brna. Projekt přinese 159 bytů různých velikostí, od jednopokojových po čtyřpokojové.
  • ISTER Tower – panorama Bratislavy doplní další mrakodrap. Projekt v celkové tržní hodnotě téměř 6 miliard korun nabídne přibližně 500 rezidenčních jednotek, komerční prostory a dostatek parkovacích stání. 

Autor: Michal Pecka  

Publikováno: 31. 01. 2024

Kategorie: Reality

Autor: Adéla Tichářová