Jarní úklid zvládnete se správnými pomocníky levou zadní

Jarní sluníčko je tak krásné a oslnivé. Hřeje zase vaši tvář, ráno vás vítá spolu s ptačím zpěvem a dodává vám energii i dobrou náladu. Ovšem až se ráno odhodláte pro svůj rituální hrnek kávy, uvidíte, jak doopravdy jsou po zimně okna špinavá, kde všude se ukrývají částečky prachu a jak jsou oproti minulému roku zešedlé závěsy nebo pohovka. No možná by to už chtělo jarní úklid. Nechce se vám? A věděli jste, že s některými pomocníky je to opravdu hračka a mnohdy i zábava?

Okenní vysavač Kärcher WV 6 Plus pro jiskřivě čistá okna

Okenní vysavače jsou skvělými pomocníky při mytí oken a veškerých hladkých povrchů v domácnosti. Hravě si také poradí s francouzskými okny, sahajícími až na zem a se stěnami sprchových koutů. Okenní vysavač Kärcher WV6 Plus je vybaven inovativní sací stěrkou z tekutého silikonu, díky jejíž přizpůsobivosti se snadno dostanete až do spodních částí oken, což jistě ocení zejména majitelé francouzských oken. Při mytí sprchového koutu, zrcadla či jiných hladkých povrchů s WV 6 Plus se rychle zbavíte různých map. Kärcher WV6 Plus lze použít také na dlaždice, skleněné stolky nebo třeba okna u auta. Na jedno nabití může být v provozu až 100 minut a díky digitálnímu displeji okamžitě zjistíte, kolik času vám ještě zbývá. Mimo to je lehký a velmi tichý. Na jedno nabití umyjete až 300 m2 (cca 100 oken). V balení naleznete také rozprašovač s rozmývákem z mikrovlákna.

Podlahová myčka FC5 Cordless – úklid podlah bez námahy

Podlahová myčka FC5 Cordless si poradí s mokrými i suchými nečistotami na všech tvrdých podlahách. Vytřete s ní snadno pod nábytkem ale i hůře dostupná místa či rohy. Lehkost při čištění ucítíte už ve chvíli, kdy zapnete přístroj, protože díky dopředu rotujícím válcům nebudete v jednu chvíli vědět, jestli vedete vy přístroj, nebo on vás. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě i pojmou veškerou špínu a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení, takže žádné vyměňování hadru ani ždímání mopu. Navíc zbylou špinavou vodu po úklidu snadno vylijete z praktické nádržky tak, že se nečistot ani nedotknete. Podlaha je také do dvou minut od umytí suchá.

Podlahová myčka FC5 Cordless

Tepovač Kärcher SE 4001 – hloubková čistota koberců a čalounění

Ať se nám to líbí nebo ne, pozornost při jarním čištění si zaslouží i koberce nebo sedačka. Tak hurá do toho, alespoň to bude dřív hotové. Zašlou slávu kobercům i sedačkám vrátí tepovač Kärcher SE 4001, se kterým hygienicky vyčistíte až do hloubky vlákna koberce, čalouněný nábytek, textilní závěsy, autosedačky nebo matrace. V jedné nádržce je voda čistá, do které můžete dle potřeby přidat i čisticí prostředek a v druhé se hromadí voda špinavá. Spolu s čisticími prostředky Kärcher se tepovač postará o důkladnou a hloubkovou čistotu. Opět ušetříte čas, protože zašlé koberce, skvrny od jídla či nečistoty od zvířat už nemusíte předem namáčet speciálními prostředky ani je odstraňovat ručně. Tepovač v jediném kroku znečištěné místo ošetří čisticím prostředkem, mechanicky silným proudem vody špínu uvolní a ihned ji nasaje do odpadové nádobky. Tato metoda čištění koberců či čalounění je v porovnání s jinými způsoby čištění maximálně účinná. Čistému povrchu se okamžitě vrací původní textura a oživují se barvy. Mastnota, nečistoty a pachy jsou důkladně odstraněny a vše zůstane příjemně provoněné. Navíc díky rozsáhlému příslušenství můžete tepovač SE 4001 dokonce použít jako plnohodnotný vysavač na mokré a suché nečistoty.

Tepovač Kärcher SE 4001

Pro kompletní jarní úklid

A pokud jarní úklid opravdu chcete vzít od podlahy, podívejte se na www.karcher.cz, kde naleznete mnohem více pomocníků.

Publikováno: 14. 03. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková