Tip na působivý dárek: Originální portrét mazlíčka

Hledáte originální a působivý dárek, ale nic vás nenapadá? Nezoufejte! Máme pro vás inspirativní tip, který stojí za to! Co takhle pořídit někomu blízkému ručně malovaný portrét zvířete na zakázku? Nejenže je to vhodný dárek pro každou příležitost, jako například k narozeninám, výročí, svátku nebo třeba jako svatební dar, ale také v sobě ukrývá osobní kouzlo. Portréty zvířátek maluje výtvarnice Barbora Cirklová a v následujících řádcích vám prozradíme něco o její tvorbě.

Co výtvarnice používá při své tvorbě?

Barbora Cirklová používá k ručně malovaným portrétům domácích mazlíčků akrylové barvy, kterými maluje na bavlněné plátno o formátu 40 x 40 cm. Obraz trvá namalovat přibližně jeden až dva měsíce, proto dárek raději objednejte s dostatečným předstihem. Pečliví buďte také při výběru barev, aby se hodily do interiéru vaší domácnosti a vytvořily tak pohodovou a kouzelnou atmosféru. Originální ručně malované obrazy jsou každopádně skvělou volbou pro každý styl bydlení.

Co je zapotřebí k vytvoření portrétu?

Je nutné pořídit opravdu kvalitní fotografii, na které jsou rozpoznatelné detaily, jako například fousky či srst. Máte také možnost zaslat více fotografií a výtvarnice si vybere takovou, která ji zaujme nebo osloví.

Velikost fotografie nijak neupravujte. Jakmile si budete jistí, že obraz chcete, stačí fotky zaslat přes email na cirklova.b@gmail.com. Jestliže je soubor příliš velký, můžete využít služby leteckaposta.cz nebo uschovna.cz.

Jak mazlíčka vyfotit?

Vhodný způsob, jak mazlíčka vyfotit, aby se dobře maloval je z profilu nebo poloprofilu. Především by si zvířátko mělo být podobné (máme tím namysli fotografie typu, kde retriever vypadá jako bernardýn). Ideální je, aby na fotografii bylo vidět alespoň jedno oko.

Jak portrét objednat?

Portrét si snadno objednáte na eshopu akrylka.cz, následně vás výtvarnice zkontaktuje na osobní údaje, které vyplníte při objednávce a probere s vámi detaily. Poštovné ani balné neplatíte!  

Publikováno: 09. 09. 2021 / Aktualizováno: 13. 02. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková