Bundy a kabáty mají své místo

Kam si dáte bundu anebo kabát, když přijdete domů? Předsíň musí disponovat nějakým věšákem, na který pověsí svůj svršek, aby se jen tak neválel někde po domě. Jestliže máte doma předsíňovou stěnu, pak jsou věšáky jejich součástí, ovšem pokud máte početnou rodinu anebo doma máte někoho, kdo rád nakupuje, pak pravděpodobně budete potřebovat více věšáčků.

Máte málo věšáků?

Jestliže máte málo háčku na pověšení svých svršků, nebo se vám do bytu nevejde předsíňová stěna, pak byste si měli pořídit samostatně stojící věšák. Výhodou je, že nezabere příliš místa a přitom se na něj dá pověsit mnoho dalších bund a kabátů. Mnoho lidí si představí dřevěný stojan, který vždycky stál v rohu hospody, ovšem dneska existují krásné a moderní věšáky, které budou také krásným doplňkem domácnosti. Mimo jiné se dá přenášet. V létě člověk nepotřebuje bundu, protože je venku krásně, ovšem v zimě nikdo ven bez bundy nebo kabátu nevyjde, a proto můžete tento kus nábytku vytáhnout dle potřeby. K dřevěnému věšáku vyberte dřevěné bytové doplňky, aby vám předsíň ladila.

id="id="sladit-anebo-nesladit">Sladit anebo nesladit?

Věšák může mít různou barvu i provedení. Někteří lidé se snaží najít stejný odstín, aby všechen nábytek k sobě ladil, anebo aspoň volí nějakou neutrální barvu, jako je bílá nebo šedivá, aby nijak nenarušil vzhled předsíně. Ovšem pokud se nebojíte odvázat a rádi si do domu pořizujete nějaké extravagantní kousky, pak se nemusíte bát zvolit i netradiční kousek, který bude jiný buďto tvarem, provedením anebo barvou, pak může být krásným a originálním prvkem domácnosti.

Věšák může sloužit k pověšení svršků, které se už nevejdou na stěnu, ale stejně tak může být krásným doplněk domácnosti, záleží na tom, jaký si vyberete. 

Publikováno: 28. 07. 2021 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ivana Vlčková